Aréna Plaza

Álláslehetőség a SportsDirect-ben!

Részmunkaidős Bolti Eladó – SportsDirect.com

Másodállást keresel? Esetleg suli mellett szeretnél egy kis pénzt keresni, vagy csak szükséged van egy stabil lehetőségre?

Ha a munkádtól elvárod, hogy kövesse mindennapjaid és flexibilis legyen, hogy legyen időd a tanulásra, szórakozásra és a családra, akkor ez az amit kerestél.

Részmunkaidős (heti 20 vagy 30 óra) eladókat keresünk rugalmas beosztással (van lehetőség egy órarend kitöltésére ami alapján az üzletvezető megtervezi a műszakokat két hétre előre).

Tapasztalat nem szükséges, mindent megtanítunk amire szükséged lesz.

Feladatok:

– Kiváló vevőszolgálat az egész üzlet területén
– Termékekkel való munka: feltöltés, hajtogatás, fogasra akasztás, takarítás, megjelenítés és elrendezés, az eladásra való felkészítés
– Leárazások, árváltozások folyamatos frissítése
– Kasszában történő munkavégzés
– Cipőosztályon történő munkavégzés
– Árufogadás, annak kezelése és kicsomagolása

Amit elvárunk, hogy legyél:

– Barátságos és segítőkész
– Csapatjátékos
– Proaktív és energikus
– Felelősségteljes

Amit ajánlani tudunk:

– Kiemelkedő bérezés (20 órában, végig ledolgozott hónapban: nettó 69 825 Ft + műszakpótlék (esti és hétvégi) + jutalék + bónusz; 30 órában, végig ledolgozott hónapban: 104 738 Ft + műszakpótlék (esti és hétvégi) + jutalék + bónusz) Fontos: hétvégi és esti műszakokkal általában a bruttó béred kézhez kapod!
– Eladás alapú jutalékrendszer
– Havi teljesítmény alapú bónuszrendszer
– Előlépési lehetőség
– Rugalmas munkaidő
– 20% dolgozói kedvezmény
– All You Can Move-val kötött szerződés (kedvezményes sportbelépők)

Jelentkezni lehetséges személyesen az üzletünkben, vagy e-mailben a hungaryhr@sportsdirect.com címen.