huen

Részmunkaidős értékesítő munkatársat keres a Levi's!

A Levi’s egy több mint 160 éves múltra visszatekintő, legendás nemzetközi cég. Tárt karokkal várunk minden aktív, motivált és újdonságokra vágyó embert csapatunkba, Értékesítő pozícióra.

2020. augusztus 13.

Főbb feladatok:
• Az értékesítési tervek megvalósítása
• Magas színvonalú ügyfélkiszolgálás biztosítása
• Az üzleten belüli termékmegjelenítés magas színvonalon tartása
• A legendás márkanévhez méltó kiteljesedés és fejlődés

Elvárások:
• Legalább hat hónap tapasztalat pénztárosként/értékesítőként
• Nyitottság az új ötletekre és lehetőségekre, több feladat egyidejű ellátása

Amit kínálunk:
• Nagyszerű munkakörnyezet Dinamikusan fejlődő, színes és teljesítményorientált csapat vagyunk olyan vállalati kultúrával, amelyet az etikus magatartás és a társadalmi felelősségvállalás iránti elkötelezettség jellemez.
• Trendi munkaruha, dolgozói kedvezmény a Levi’s termékekre,
• Munkavégzés előre tervezett, fix munkarendben
• Vonzó javadalmazási rendszer, amely az alapbér mellett egyéb juttatásból épül fel (Életbiztosítás, MKB SZÉP Kártya, utazási költségtérítés, munkavállalói ajánló program.

• a következő linken: https://levistraussandco.wd5.myworkdayjobs.com/hu-HU/External/job/LS-BUDAPEST-ARENA-Budapest-Hungary/Sales-Stylist_R-62973

Érdekelhetnek még

Megnyitott a Gloria Jean's Coffees az Arena Mall első emeletén!

Jó hírünk van a kávé szerelmeseinek, ugyanis egy igazán különleges kávézóval bővült éttermeink listjtája! A Gloria Jean's Coffees célkitűzése, hogy a legjobb babtól pohárig élményt nyújtsa vendégeinek!

A biztonság divatos!

A maszkviselés továbbra is kötelező a bevásárlóközpontban, sőt most már a moziban is, hiszen így vigyázhatunk egymásra a leghatékonyabban!

Most Te is lehetsz hős!

Adj vért és ments meg három életet! A Cinema City előterében ismét véradást tartunk augusztus 28-án 13:00-18:00 között.

Segíteni jó, főleg akkor, ha ezzel életet is menthetsz!

Ezért ha teheted, gyere el pénteken 13-18 óra között a Cinema City Arena előterébe, ahol ismét véradást rendezünk! A véradás időpontja: 2020. szeptember 25. 13:00-18:00 óra.

Változik a parkolási rend!

Az Arena Mall parkolási rendje 2020. október 1-től megváltozik, a korábbi szabályzat lép érvénybe.

Augsztus 20-ai nyitvatartás

Üzleteink augusztus 20-án zárva tartanak, de a Cinema City Arena, a Peak Gym, valamint éttermeink* továbbra is zavartalanul üzemelnek! Augusztus 18-19-én, és 21-én a szokásos nyitvatartás van érvényben.

Az Arena Mallban odafigyelünk rád!

A legjobbat pedig akkor tudjuk nyújtani, ha elmondod nekünk a véleményed. Éppen ezért szeretnénk megismerni, hogyan élted meg az elmúlt időszak változásait. Válaszaiddal pedig most még ajándékokat is nyerhetsz.

Adj vért és ments meg akár három életet vásárlás közben!

Augusztus 14-én 13 és 18 óra között véradást szervez a Vöröskereszt az Arena Mall 2. emeletén, a Cinema City előterében. Támogassuk együtt a jó ügyet, segíts te is azoknak, akiknek nagy szükségük van rá!

Megnyitott a Coffee Cup!

Szeretnél vásárlás közben feltöltődni és egy mindenmentes süteménnyel megjutalmazni magad, vagy esetleg a barátnőiddel szeretnétek egy finom kávé mellett átbeszélni az elmúlt időszak eseményeit?

Újra itt az év legnagyobb shoppingünnepe!

Látogass el a Glamour-napok során az Arena Mall-ba, ahol a széles választéknak köszönhetően akár 170 darab kupont is beválthatsz egy helyen!

Mozizásra fel!

Több, mint 100 nap várakozás után, július 2-án újra vár benneteket a Cinema City az Arena Mallban!

Ébresztő Pest, ideje felöltözni!

Hosszú hetek után ismét találkozhatunk a rég nem látott szeretteinkkel. Ez azt jelenti, hogy végre van értelme kicsípni magunkat és a mackó-mamusz kombináció mellett csinosabb darabokat is felvenni.

Megnyitotta kapuit a Lindt!

Remek hírünk van az édesszájú látogatóink számára: megnyitott a Lindt üzlete, ráadásul most hihetetlen nyitási akciókkal várnak benneteket!

Biztonságos vásárlás az Arena Mallban

Az Arena Mallban mindent megteszünk, hogy a lehető legbiztonságosabb környezettel várhassunk benneteket. Pár tudatos lépéssel ti is hozzájárulhattok a saját és mások biztonságához.

Segíteni jó!

Fogjunk össze és támogassuk együtt a Józsefváros Önkormányzata által létrehozott 8. kerületi Koronavírus Szolidaritási Alapot, amelynek célja a járványügyi védekezés elősegítése.

Kötelező maszkhasználat

Az április 27-én hatályba lépő fővárosi rendelet alapján minden bevásárlóközpontban és üzletben kötelező lesz a szájmaszk használata.

Összes hír

Érdesítések

iratkozz fel a hírlevelünkre!

Ha kíváncsi vagy az Arena Mall-lal kapcsolatos hírekre, üzleteink újdonságaira, aktuális ajánlataira, az alábbi adatlap kitöltésével feliratkozhatsz hírlevelünkre.

Hozzájárulok